5356 IRAGNA
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 5356 |
| Color | GREY |
| Bundle | No |
| Type | GRANITE |
| Finishing | RAW |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 3 |
| Length | 295cm / 116inch |
| Height | 143cm / 56inch |
| Thickness | 3.0cm / 1¼inch |
| Weight | 400kg |